Jak vybrat ten správný kávovar? Recenze...

Zajímavosti a publikované články.

Filtry Brita pro kávovary

www.kavovary.cz/filtry-brita/Voda filtrovaná pomocí BRITA filtrů má stejnoměrné a stálé vlastnosti. Pro přípravu kávy to znamená že uhlíkatá tvrdost je obezřetně redukována, zatímco všechny minerály potřebné pro tvorbu chuti jsou uchovány. Můžete tedy být klidní že jste pro dosažení optimální kvality vody udělali vše co je možné – a s maximální mírou úspěchu

...více
line

Kávovar na plyn - profesionální espresso na propan butan

S rozvojem mobilních stánků vzrůstá poptávka po elektricky nenáročných espresso přístrojích. Variantou je profesionální espresso kávovar s plynovým vytápěním boileru. Tím dovedete "Espresso to GO" k dokonalosti

...více
line

Gaggia Classic

 Praktický a osvědčěný espresso kávovar pro domácí použítí s profesionálním výsledkem. V kombinaci se vhodným mlýnkem kávy vyrobíte perfektní espresso i cappuccino.

...více
line

DeLonghi espresso EC850 Barista

Váháte mezi automatickým a pákovým espressem ? Chcete si s přípravou vyhrát a přitom mít kávu jako z profesionálního stroje? 
EC 850 Vám umožní oboje díky zabudovanému termobloku! A navíc disponuje funkcí cappuccino jedním stiskem 

...více
line

Mletí kávy - Jak a proč

Další významnou veličinou ovlivňující výše zmíněný vzorec je jemnost mletí kávy. Pro přípravu espressa je třeba jemné mletí. Káva v surovém stavu je trvanlivá po celá léta. Po upražení si však káva uchová aroma pouze jeden týden, a po dvou týdnech se vůně a aroma sníží zhruba o polovinu.

...více
line
Starší články: 1 2 3 4