Filtry Brita pro kávovary

Pro kávovary
Káva – příklad úspěchu s budoucností: Espresso, ristretto, cappuccino, latte macchiato – byznys s hnědými zrnky vzkvétá.

Caffe bary a kavárny vybízí ke konzumaci kávy mimo domov, a potěšení z kávy narůstá. V dnešní době je klasická ranní káva doprovázena zcela novými kreacemi. A toto je přesně to co zákazníci hledají: více možností a služeb, perfektní přípravu a špičkovou kvalitu.
Nároky jsou vysoké: optimální aroma a chuť, stabilní pěna a správné dávkování příchutí – zážitek pro všechny smysly.

Příprava nápojů této kvality je závislá na jakosti vody. Veškeré i speciální druhy káv obsahují téměř 98 % vody, nehledě na to jak rozdílně se mohou jevit!

Navíc k tomu, kvalita vody ovlivňuje aroma, chuť a zjev jak chlazených tak horkých nápojů. K přípravě dobré kávy je potřeba voda která je bohatá na minerály. Avšak tvrdá voda omezuje vznik typického aroma.

Voda filtrovaná pomocí BRITA filtrů má stejnoměrné a stálé vlastnosti. Pro přípravu kávy to znamená že uhlíkatá tvrdost je obezřetně redukována, zatímco všechny minerály potřebné pro tvorbu chuti jsou uchovány. Můžete tedy být klidní že jste pro dosažení optimální kvality vody udělali vše co je možné – a s maximální mírou úspěchu.

Filtrační patrony BRITA PURITY C Quell ST byly vyvinuty speciálně pro použití v cateringu, pro přípravu kávy a prodejní automaty, kde snižují uhličitanovou tvrdost pitné vody a předchází tak usazování vodního kamene v částech zařízení za filtrem. Filtr PURITY absorbuje ionty těžkých kovů, například olova a mědi. Kromě toho snižuje zákal vody, obsah organických nečistot a chlóru, které negativně ovlivňují kvalitu a chuť filtrátu včetně odtokové vody. Mezi typické aplikace filtračních patron PURITY C patří kávovary a kávovary na espreso, automaty na výdej studené a horké vody a také kombinované pařáky a tradiční trouby.

Technical data:

PURITY C500 Quell ST
(Š × H × V): 149 × 149 × 554 mm
PURITY C300 Quell ST
(Š × H × V): 124 × 123 × 476 mm
PURITY C150 Quell ST
(Š × H × V): 117 × 108 × 421 mm
PURITY C50 Quell ST
(Š × H × V): 117 × 108 × 265 mm

Max. provozní tlak: 8,6 barů
Provozní teplota: 4–30 °C
Provozní poloha: svislá, vodorovná a závěsná

Testováno nezávislými ústavy – certifikáty ACS, SVGW, TÜV, VA, TIFQ, WRAS

Testováno naším servisem.JZE PŘIPOJIT I PROFI KÁVOVAR Z BARELU !!!
Řekněte o tom svým přátelům!